Personlig og uvildig forsikringsrådgivning

Jan.jpg

Jan Mohr, partner
Forsikringsmægler
Mobil 40 14 02 60
jan@caremore-forsikring.dk

Kirsten.jpg

Kirsten Kjær, partner
Forsikringsmægler
Mobil 60 77 35 04
kirsten@caremore-forsikring.dk

Bent Hilmar Kjær, partner
Forsikringsmægler
Mobil 
29 67 74 85
bent@caremore-forsikring.dk

 
Michael.jpg

Michael Christiansen
Mæglerassistent
Mobil 50 84 49 96
michael@caremore-forsikring.dk

Svend.jpg

Claus Lindgaard
Direktør
Mobil 24 28 71 81
claus@caremore-forsikring.dk

Annette.jpg

Anette Albertsen
Skadebehandler
Mobil 22 59 71 81
anette@caremore-forsikring.dk

 

Lars Rørmand Jensen
Bygningskonsulent
Mobil 29 85 88 83
lars@caremore-forsikring.dk

 
 

I henhold til Finanstilsynets bekendtgørelse nr. 1264 af 8. december 2006 skal forsikringsmæglervirksomheder udpege en klageansvarlig.
Eventuelle klager bedes rettet til direktør Claus Lindgaard - claus@caremore-forsikring.dk


 

Kørselsvejledning – her finder du os...

 
 

Skriv til os...

mappe.png

Forsikringsmæglerne
MOHR KJÆR

Søren Frichs Vej 40 B
8230 Åbyhøj
Telefon 87 34 02 60

CVR 30 24 77 87
Bank 7990 2040215